Zapraszamy na wielki finał :
URBAN LEGEND - CAKE and CHAMPAGNE PARTY !!!!

Przeżyj to jeszcze raz, - tym razem - w odurzającej słodyczy szampana, tortu i muzyki. -tym razem - w legendarnej sali kominkowej poznańskiego ZAMKU 13 czerwca - festiwal sztuki Urban Legend energetyzował przestrzeń publiczną Poznania. 5 grudnia - nastąpi finalna i legendarna eksplozja. W programie: prezentacja albumu Urban Legend, projekcja filmu z festiwalu, spotkanie z artystami, oraz uczta słodyczy i rytmu. Przeżyj to jeszcze raz lub odkryj po raz pierwszy. Stań się wraz z nami legendą miejską Poznania.

PODZIĘKOWANIA


Dziękuję wszystkim za udział w Legendzie Miejskiej -
LOVE STORIES - PARK SOŁACKI. Fotografików proszę o płytki CD / 2/ z nagraniami sesji fotografii ślubnej. Proszę o zostawienie w portierni Akademii Sztuk Pięknych -Plac Wielkopolski 9 na nazwisko Iza Gustowska

RELACJA Z FESTIWALU

PERFORMANCE ZIEMIA JEST ZIEMIA ODWOŁANY


Przepraszamy, ale z przyczyn technicznych performance
“Ziemia jest Ziemia”
Franciszka Orłowskiego został odwołany.
Reszta programu bez zmian.GRACJAN ROZTOCKI PREZENTUJE PIOSENKĘ O POZNANIU


Cześć Wam! Śpiewam teraz piosenkę o Poznaniu, napisaną na festiwal: “Urban Legend” który odbędzie się 13 czerwca 2009 roku. Jest to fragment teledysku i piosenki, która cała zostanie zaprezentowana na festiwalu w Poznaniu.
Pozdrawiam,
Gracjan Roztocki

IZABELLA GUSTOWSKA ZAPRASZA PARY ORAZ FOTOGRAFIKÓW
DO UDZIAŁU W HAPPENINGU W PARKU SOŁACKIM


Dziękuję wszystkim za udział w Legendzie Miejskiej -LOVE STORIES - PARK SOŁACKI. Fotografików proszę o płytki CD / 2/ z nagraniami sesji fotografii ślubnej. Proszę o zostawienie w portierni Akademii Sztuk Pięknych -Plac Wielkopolski 9 na nazwisko Iza Gustowska

ZOSTAŃ WOLONTARIUSZKĄ / WOLONTARIUSZEM
FESTIWALU “LEGENDA MIEJSKA”


Jesteś studentką / studentem Historii Sztuki, Kulturoznawstwa UAM, Edukacji Artystycznej ASP lub interesujesz się sztuką współczesną studiując na innym kierunku - masz niepowtarzalną okazję uczestniczenia w wyjątkowym wydarzeniu artystycznym - Festiwalu sztuki w przestrzeni publicznej “Legenda Miejska”.